ale to już było i powróci jeszcze? czyli Blogowe Love

/
4 Comments


Czas tak szybko płynie, że za trzy dni minie już trzy tygodnie od wspaniałego spotkania blogujących mam, w którym miałam przyjemność uczestniczyć. Nie było to moje pierwsze, a trzecie takie spotkanie. Tym razem odbyło się w Poznaniu.
Na Blogowe love trafiłam dzięki Asi z bloga Z filiżanką kawy, która była jadną z dwóch organizatorek tego wspaniałego eventu. Drugą organizatorką była Paulina z Oli Loli - New Life. Podziwiam dziewczyny za ogrom pracy, jaki włożyły w organizację spotkania. Wielki szacun, zwłaszcza że każda z Was jest mamą i ma swoje obowiązki.


Dla mnie spotkanie zaczęło się znacznie wcześniej, bo cała organizacja i logistyka zajęła mi sporo czasu, ale warto było!!!


Blogowe love zorganizowane zostało w świetnej, mega klimatycznej kawiarni Blubra Kafe.  Sam program spotkania był naprawdę bardzo bogaty i dobrze dobrany. Myślę, że każda mama znalazła ciekawe informacje dla siebie. A oto i fantastyczni, super przygotowani goście z bogatą wiedzą merytoryczną, którzy pojawili się na spotkaniu.
 

Na pierwszy ogień poszła prezentacja firmy Semilac, podczas której przedstawicielki opowiadały o lakierach hybrydowych i inspirujących warsztatach prowadzonych przez Akademię Semilac. Bardzo trafiony pomysł, bo wiadomo hybrydy obecnie trendy i  ma je już chyba co druga kobieta.W tak zwanym międzyczasie mogłyśmy pstrykać fotki dzięki Fotobudce. Zabawa przednia. Myślę, ze każda z uczestniczek może to potwierdzić.


Na spotkaniu mogłyśmy też zapoznać się z kosmetykami naturalnymi, które ja tak uwielbiam,  firmy Orientana. Przedstawicielka firmy w szczegółowy sposób opowiadała o ofercie, poszczególnych kosmetykach, a także tajnikach pielęgnacji skóry i włosów. Mogłyśmy na bieżąco testować przyniesione przez Panią produkty. Nie zabrakło również upominków dla każdej z uczestniczek.


Spotkanie uświetniło też wystąpienie Pani Katarzyny Głąb z bloga Po sukces na szpilkach. Świetne warsztaty z zakresu samorozwoju i biznesu. 


Na koniec trochę poruszałyśmy się dzięki zajęciom integracyjnym prowadzonym przez trenerkę Agatę Patek.


Całość spotkania została uwieczniona na zdjęciach, za co dziękujemy Foto Be Be Kamila Redmer oraz pani Danucie Goluch. Dzięki uczestniczkom Blogowe Love zebrane i przekazane zostały pieniądze na rzecz Fundacji Gajusz.


Oczywiście na spotkaniu nie zabrakło kawy, herbaty, soków, wody, pysznych ciastek, muffinek, obiadu, przekąsek. Takie spotkanie to świetna okazja by poznać osobiście mamy, które zna się jedynie z internetu, poplotkować, wymienić przydatne informacje czy numery telefonów. 
Ja ze swojej strony chciałabym serdecznie podziękować raz jeszcze dwóm wspaniałym organizatorkom, a także uczestniczkom, wszystkim cudownym kobietom - blogującym mamom, które udało mi się poznać. Bez Was to spotkanie nie byłoby takie wspaniałe! 

Dziękuję również bardzo hojnym sponsorom za piękne upominki i patronom medialnym spotkania
Zobacz także:

4 komentarze:

 1. Widać, że świetnie się bawiłyście. Tak mi przykro, że musieliśmy zostać w szpitalu i nie udało mi się Was poznać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Widać, że spotkanie było udane!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kapitalna strona rytuały miłosne polecam wszystkim.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fantastyczna strona http://astromagia.info bardzo to polecam.

  OdpowiedzUsuń

i co o tym myślisz?

Obsługiwane przez usługę Blogger.