Mieszkamy bardzo daleko od rodziców, zarówno moich, jak i męża, dlatego też dziadkowie nie uczestniczą w codziennym życiu Alexandra. Ubolewamy nad tym wszyscy. Staramy się jak najczęściej odwiedzać wzajemnie, ale nie zawsze jest ku temu okazja. Owszem, istnieją telefony czy skype, ale Alexander nie lub rozmawiać przez te cuda techniki. Czasem pokaże się na chwilkę w kamerce, ale zaraz biegnie do swoich zajęć. Długo myślałam w jaki sposób, chociaż namiastkę tej codzienności wnuka, dać dziadkom, pokazać jak się zmienia z tygodnia na tydzień, miesiąca na miesiąc. Dziadkowie Alexa to już starsi, sentymentalni ludzie, którym brakuje ukochanego wnuka każdego dnia. Chcieliby mieć przynajmniej Jego zdjęcia, aby popatrzeć na Niego, kiedy tylko będą mieli na to ochotę, pochwalić się Nim przed znajomymi czy sąsiadami. Każda wizyta dziadków kończyła się moja obietnicą wydrukowania zdjęć tylko dla nich, ale później, w gonitwie obowiązków, zapominałam o złożonej obietnicy. Dlatego w tym roku postanowiłam na Dzień Babci i Dziadka połączyć jedno i drugie, ale też wywiązać się ze składanych obietnic i zamówiłam dla nich fotoksiążki PRINTU. Jest to jeden rok z życia Alexa. Szkoda, że dopiero w tym roku wpadłam na ten pomysł. Przy okazji dla siebie też zamówię taką pamiątkę i zaprojektuję książki ze zdjęciami dziecka z poprzednich lat. 


Myślę, że taka fotoksiążka będzie najpiękniejszym prezentem dla dziadków. Zdjęcia ukochanego wnuczka w pięknej oprawie fotoksiążki, będą prezentem, który im się spodoba, uszczęśliwi ich i będzie miał dla nich ogromną wartość. 


Dlaczego wybrałam akurat drukarnię PRINTU? Bo w tej chwili jest chyba numerem jeden na polskim rynku. Poza tym przeglądałam szablony i są naprawdę wyjątkowe. Można je dodatkowo modyfikować według własnego uznania. Sam proces jest bardzo łatwy, wystarczy się zarejestrować na stronie, następnie wybrać rozmiar fotoksiążki, rodzaj papieru, okładki, potem wgrać zdjęcia, wybrać szablon i na końcu zaprojektować książkę. Najwięcej czasu zajmuje wiadomo wybór zdjęć. TUTAJ podaję Wam link do filmiku instruktażowego, który pomoże Wam w przygotowaniu własnej fotoksiążki.


Podoba Wam się pomysł na prezent dla Dziadków? Jeżeli tak to zmykajcie na stronę PRINTU, składajcie zamówienia, bo jeszcze parę dni zostało do święta Babci i Dziadka. Skorzystajcie też z 40% zniżki, która do pobrania tutaj. Kod ważny jest  14 dni od daty pobrania, do jednokrotnego wykorzystania, na cały koszyk.

Obsługiwane przez usługę Blogger.