Dość dawno pojawił się ostatni post, w którym prezentowałam wspaniałe polskie marki handmade'owe. Więc do działa, bo #wspierampolskibiznes. Dziś przedstawię Wam Konstancję i jej cudowne czapy, które mój Synek ma przyjemność nosić. Pokazywałam je TU i TU.

1. Cześć! Jak zaczęła się Twoja przygoda marką NUDA?
To był zupełny przypadek. Szybka decyzja, zakup maszyn i działanie. Wszystko wydarzyło się po urodzeniu pierwszego dziecka, kiedy zaczęła mi doskwierać już NUDA 😉 i marzyłam by oderwać się na chwilę od codziennych obowiązków. 

2. Traktujesz swoją pracę bardziej jak biznes czy pasję? A może jedno i drugie?
Dziś jest to już jedna z rzeczy, którymi się zajmuje powiedzmy sobie zawodowo. Wczesnej biznes, dziś hobby, coś co sprawia mi przyjemność ale niestety ostatnio rzadko znajduje czas na szycie.
3. Skąd czerpiesz inspiracje?
Hmmm z głowy :)
4. Co dla Ciebie jest najważniejsze, do czego przykładasz największą wagę rozwijając swoją markę?
Jak już wcześniej wspominałam brak mi nieco czasu na Nudę. Ale we wcześniejszych projektach stawiałam na wygodę, minimalizm i ponadczasowość.
5. Pracujesz codziennie czy wyznaczasz sobie jakiś określony czas w ciągu tygodnia. Idąc dalej wszystko robisz sama - projektujesz, szyjesz, ogarniasz media społecznościowe, pakujesz, wysyłasz paczki czy może dzielisz się obowiązkami z rodziną?
Aktualnie zamówień nie mam zbyt wiele, więc działam gdy dzieć śpi, pomiędzy jedną pracą a drugą 😉 nie jest to trudne. Działam z domu i udaje mi się godzić wszystko.
6. Gdyby nie ograniczały Cię fundusze, czas to co byś chciała uszyć?
Nie mam wyjątkowych zdolności krawieckich więc chyba to zawsze będzie mnie ograniczało 😉 ale gdybym miała czas i pieniądze realizowałabym moje projekty rozrysowane w tajnym kajeciku. Między innymi kombinezon dla dzieciaków taki do leniuchowania w którym można się skryć. Genialny 😀
6. Nie wątpię :) A masz jakieś marzenie związane z tym co robisz? Jeżeli tak to jakie!
Aktualnie rozwijam swój sklep z materiałami krawieckimi ze świata. Marzy mi się stylowy salonik stacjonarny.  Taki z pięknym wnętrzem i całą masą tkaninowych perełek. 

W takim razie tego Ci życzę! 

Zapraszam tutaj: 
Obsługiwane przez usługę Blogger.