Znów się powtórzę, ale słowo daję nie wiem, kiedy minął wrzesień. Być może spowodowane to było faktem, że pierwsze dwa tygodnie urlopowałam, a kolejne dwa to powrót po wakacyjnej przerwie do codziennych obowiązków, przedszkola. Nim się obejrzałam, mamy połowę października, więc nadrabiam wpis o moich wrześniowych hitach!We wrześniu odkryłam fajne miejsce w sieci, dzięki któremu jestem na bieżąco z przecenami, na przykład w weekend zniżek czy podczas wyprzedaży śródsezonowych. Jestem o tym informowana mailowo, a obniżki dotyczą jedynie wcześniej wybranych przeze mnie produktów! To miejsce to  madamsale.com. Założyłam konto (oczywiście bezpłatnie) i wówczas każda rzecz, która mi się spodoba na stronach internetowych sklepów Zara, Massimo Dutti, H&M czy Mango (pełna lista sklepów na stronie) za pomocą jednego przeciągnięcia i kliknięcia trafia do mojej wirtualnej szafy. W momencie, gdy mój wybrany produkt jest przeceniony lub trwa np. weekend zniżek otrzymuję maila z taką informacją.


Serial One uf us podbił nasze serca już po pierwszym odcinku. Rzecz dzieje się w Szkocji, gdzie przerażające podwójne morderstwo wywraca do góry nogami życie dwóch rodzin mieszkających koło siebie w odizolowanych, wiejskich terenach. Tragiczna śmierć małżeństwa jest początkiem lawiny niefortunnych wydarzeń, a losy, niegdyś skłóconych rodzin, splatają się na nowo. Od teraz będą musieli działać razem. Jedna zła decyzja może kosztować ich bardzo wiele. Polecam na długie jesienne wieczory.


Bridget Jones's Baby - byłam, obejrzałam, uśmiałam się i wzruszyłam.  Do tego świetnie dobrany podkład muzyczny. Nic tylko obejrzeć!


Książka, o której więcej pisałam TU również wchłonęła mnie bez reszty we wrześniu. Jestem już po lekturze całej trylogii.


We wrześniu skusiłam się na zakup czarnego mydła afrykańskiego z polecenia pani sprzedającej na wysepce w jednej z lubelskich galerii. Po wakacjach miałam problem z doprowadzeniem skóry do względnego ładu, a to mydło mi w tym pomogło. Nigdy nie używałam mydła do twarzy, tym razem zaryzykowałam i jestem bardzo zadowolona. Funduje mojej skórze dogłębne oczyszczenie, odświeżenie i odżywienie, przy czym jej nie podrażnia, ani też nie wysusza. Genialnie nawilża, natłuszcza. Mydło fantastycznie sprawdzi się u osób, które borykają się z rozszerzonymi porami, chorobami skóry, trądzikiem, wypryskami, a nawet łuszczycą.
 Różne opinie czytałam na temat tego kremu, ale u mnie akurat się sprawdził. Jest treściwy, dosyć szybko się wchłania, a skóra na stopach stała się delikatna i miękka.   

Obsługiwane przez usługę Blogger.