Nowy rok zbliża się wielkimi krokami, więc pewnie wiele z nas zastanawia się jaki planner wybrać, aby przez najbliższe 365 dni dobrze nam służył, spełniał wiele przydatnych funkcji, słowem był pomocnikiem na najbliższe miesiące. Można też zaopatrzyć się w zwykły zeszyt, ale teraz na rynku jest tak ogromny wybór kalendarzy i plannerów, niezwykle przemyślanych, zaplanowanych, tworzonych z pasją, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nie ma oczywiście jednego idealnego plannera, bo dla każdej z nas 'idealny' oznacza coś zgoła innego. Dzisiaj pokażę Wam kilka wspaniałych, autorskich, niezwykle kobiecych plannerów. Wszystkie z nich są przepięknie wykonane, z dbałością o każdy detal. Ciężki wybór....


Happy Planner 
Cieszyłam się nim przez cały 2016 rok. Stworzony przez matkę i córkę czyli osoby, które organizację opanowały do perfekcji.

Co w środku? 
Plan tygodniowy lub dzienny, miejsce na notatki, harmonogram stały, planner celu, kalendarz w słupku, kalendarz skrócony, lista ważnych kontaktów, arkusz finansowy, lista ważnych wydarzeń, 30-dniowe wyzwania, 12 motywacyjnych wkładek, podsumowanie pory roku, koperta na ostatniej stronie, 2 tasiemki. A wszystko zamknięte w formacie A5 (156x226 cm), twardej oprawie z okuciami. Do wyboru 4 eleganckie okładki. 

Do kupienia tu: http://www.madama.co/Creativity Planner 
Wprawdzie już kupiłam kalendarz na 2017 rok, ale kiedy zobaczyłam ten, to dosłownie przepadłam. Stworzony przez niezwykle uzdolnioną kobietę, która realizuje się w różnych formach działalności twórczej: teatr, fotografia, moda, design. Creativity Planner powstał z myślą o kobietach świadomych tego, jak ważna jest dobra organizacja czasu oraz ceniących sobie wyjątkowy design i funkcjonalność.

Co w środku?
Dzienny planner, całoroczne, skrócone kalendarze na 2017/2018 rok, cele i marzenia, codzienna oraz tygodniowa ocena produktywności wraz z podsumowaniem dnia i tygodnia, wkładka na wizytówki, rachunki, wydatki w danym miesiącu i ich podsumowanie, miejsce na notatki. Planner ma wymiary 24x18x3 cm, wykonany z wysokiej jakości papieru, zamknięty w okładkach z bardzo grubej tektury, spięte złotą spiralą i okuciami.
Wonder Planner 
Wspaniały planner, stworzony przez dwie sympatyczne dziewczyny: Olę i Ewelinę, dla wszystkich którzy cenią prostotę oraz maksimum funkcjonalności. Dzięki niemu perfekcyjnie zorganizujesz czas, określisz priorytety i zaplanujesz zadania. Dużo innowacyjnych rzeczy, których nie ma w innych plannerach.

Co w środku? 
Widok tygodnia na dwóch sąsiadujących ze sobą stronach, harmonogram dnia, lista priorytetów, tabela posiłku oraz aktywności fizycznej danego dnia, skrócony kalendarz na 2017 oraz 2018 rok, miejsce na ważne daty (ciekawy pomysł), kwartalne cele finansowe, zawodowe, prywatne i sportowe, warte uwagi książki, wydarzenia, miejsca i filmy na każdą porę roku, widok miesiąca z miejscem na notatki, postanowienia noworoczne, planner urlopu, kontakty, miejsce na notatki oraz kieszeń na drobiazgi. Wszystko mieści się rozmiarze idealnym do torebki - 21x18 cm, jest bardzo lekki, z ozdobną, twardą okładką w 4 wersjach, spięty poręczną spiralą.

Do kupienia tu: http://wondermarket.pl/kategoria/wszystkieINSPIrational Planner 
Umożliwi z jednej strony przeobrażenie INSPIracji w konkretne cele, z drugiej pozwoli czerpać garściami z zamieszczonych w nim motywujących INSPIracji oraz niezwykłych cytatów wypowiedzianych przez wyjątkowe kobiety.

Co w środku?
Kalendarz miesięczny w formie rozkładówki, format dnia z harmonogramem, listą zadań, ponad 70 cytatów, podpowiedzi do ważnych świąt i okazji, indywidualna, roczna mapa inspiracji - celów, arkusz realizacji rocznej mapy inspiracji - celów, oryginalny, dwukolorowy layout (szaro-miętowy), skrócony kalendarz roczny oraz co ważne miejsce na notatki. Planner ma następujące wymiary: wys. 210 mm, szer. 190 mm, grub. 25 mm, okładka to twarda tektura pokryta papierem kredowym z folią błysk, metalowe okucia na rogach, a wszystko spięte srebrną spiralą.

Do kupienia tu: http://inspiplanner.com/sklep/inspi-planner-2017/18-inspirational-planner.htmlZaplanuj swój sukces Planner 
Według pomysłodawców planner zaprojektowany jest w prostej formie tak, aby wesprzeć każą z nas w zaplanowaniu dobrego, udanego dnia niezależnie od tego czym się zajmujemy. Kalendarz dostępny jest w dwóch wersjach: Light i Bold i w kilku opcjach kolorystycznych.

Co w środku? 
Kalendarz na 2017 rok (365 dni), z planem dnia roboczego na jednej stronie, weekend na jednej stronie, strona tytułowa z miejscem na dane właściciela, skrócony kalendarz na 2017 i 2018 rok, plan miesięczny na każdy miesiąc,plan finansowy na każdy miesiąc, cele finansowe na każdy miesiąc, lista celów i ważnych wydarzeń, znajdzie się tez miejsce na najważniejsze telefony, maile/www i aż 32 strony na notatki. Kalendarz ma format A5, twardą oprawę pokrytą folią matową, wykończoną złotymi okuciami, czarną wstążkę.

Do kupienia tu: http://zaplanujswojsukces.pl/sklep-kalendarze-2017/
Simple Planner
Kolejny, wyjątkowy kalendarz dla każdej kobiety, bo czas jest bezcenny, a jego mądra organizacja to podstawa.

Co w środku?
Plan kalendarza na 2017 i 2018, miejsce na wyznaczenie celów strategicznych roku 2017: cele, finanse, rodzina, przyjaciele, rekreacja i zdrowie, pasje, cytat motywujący, rozwój osobisty – wizja, misja, role, cele, czas ich realizacji, plan finansowy, plan kreatywnego miesiąca, top zadania miesiąca, miejsce na notatki. Każdy dzień tygodnia zawiera: szczegółowy plan każdego dnia, główne trzy zadania dnia, godziny spotkań między 7:00 do 22:00, lista „to do, rubryka na MENU dnia, rubryka –“kup dzisiaj”, miejsce „coś dla zdrowia i ducha”, codzienna przyjemność oraz czas na odpoczynek. Znajdziemy tu także miejsce na listę ważnych numerów telefonicznych i stron. Kalendarz ma format A, twardą okładkę pokrytą matową folią zabezpieczającą, złote narożniki oraz ręcznie wklejoną kieszeń na tyle okładki.

Do kupienia tu: http://www.lovesimple.pl/planner/LSstationery Planner
Idealny terminarz dla nowoczesnej kobiety! Jeśli jesteś aktywną, zapracowaną, żyjącą w biegu, dla której dobra organizacja to podstawa, to ten kalendarz jest dla Ciebie - głosi informacja na stronie.

Co w środku?
Kalendarz jest bez zbędnych ozdobników, elegancki, przejrzysty. Jedna strona na jeden dzień (sobota i niedziele też oddzielnie), prosty i przejrzysty układ dnia zawierający: plan dnia, lista rzeczy do zrobienia, priorytety na dany dzień, miejsce na notatki, telefony i maile do wykonania, rozkład dnia od godz 5 do godz 24, każdy miesiąc rozpoczęty inspirującym cytatem, w każdym miesiącu arkusz planowania miesiąca, w każdym miesiącu miejsce na notatki, kalendarz 1-kartkowy na rok 2016, 2017, 2018, kreator budowania idealnego życia: pomocne narzędzia w określaniu obecnej sytuacji życiowej i efektywnego wytyczania celi na bieżący rok, dodatki: finanse, loginy i hasła do stron internetowych, ważne kontakty, pomysły na prezent, plany i pomysły na dany rok. Kalendarz ma format A5 i twardą oprawę. 
Projekt Planner
Tym razem trochę inny kalendarz: planner – organizer z wymiennym wkładem plannerowym na 2017 rok. Możliwość zmiany kalendarza dzienny na tygodniowy lub odwrotnie.

Co w środku?
5 przekładek tematycznych (planner dzienny i tygodniowy, finanse, notes, adresy), wkład arkuszy: planner dzienny (30szt – wystarczy na dwa miesiące przy codziennym użytkowaniu), planner tygodniowy (25 arkuszy – wystarczy na pół roku), finanse (12szt), notes (20szt), adresy (15szt). Istnieje możliwość wyboru wkładu: A6 lub A5 oraz koloru okładki, która jest wykonana ze skóry ekologicznej. Dodatkowo możliwość zakupu akcesoriów, które pozwolą urozmaicić kalendarz i pomóc w organizacji.Organizer Disign Your Life
To nie jest typowy kalendarz, bo nie ma w nim dat. Idea taka pozwala na rozpoczęcie skutecznej organizacji od zaraz! Zaczynasz w dowolnym, dogodnym dla Ciebie momencie, a jego specjalnie zaprojektowane strony pomogą Ci szczegółowo zaplanować nadchodzące miesiące, tygodnie i dni.

Co w środku?
Kolorowa strona tytułowa i pole właściciela, plan roku,miejsce na postanowienia, plany, marzenia, notatki, plan miesiąca (6 kolejnych miesięcy), miesięczne cele i dobre nawyki, plan udanego tygodnia (ze specjalnym miejscem na własne motto tygodnia), dzień za dniem (rozbudowany widok w ujęciu tygodniowym – 26 tygodni), tygodniowe zestawienie (strona uniwersalna – możliwość indywidualnego wykorzystania np.: tygodniowe menu, budżet, treningi itp. To wszystko zostało spięte solidnymi, twardymi okładkami z magnetycznym zamknięciem w formacie A5. dodatkowo wygodna kieszonka na wewnętrznej stronie okładki - na luźne kartki, koperty, paragony itp. Kartki plannera łączy biała sprężyna.Balancy Calendar
Ten zaprojektowany jest przez Anię z bloga niebalaganka.pl, która dzięki niemu chce zainspirować kobiety do kreatywnego planowania i organizowania swojego życia. Tak by mogły znaleźć czas na realizację osobistych marzeń, celów zawodowych i rozwojowych, celebrowanie codzienności, spędzanie czasu z najbliższymi i czerpanie radości z życia.

Co w środku?
Jeden tydzień na dwóch stronach (52 tygodnie), pełny plan miesiąca (12 miesięcy), plan roku, miejsce by wpisać swoje cele i plany na najbliższy rok, listy to-do, harmonogramy, harmonogram sprzątania, miejsce na notatki (na końcu kalendarza), koperta na luźne notatki, kartki, paragony. Kalendarz ma rozmiar A5, stylową okładkę z białej, ekologicznej skóry, z zaokrąglonymi rogami raz dwie zakładki. Rzeczownik Terminarz na 2017 rok
Zachwyca oryginalną ilustracją i ciekawym wzornictwem.

Co w środku?
Terminarz na 13 miesięcy, zaczyna się w już grudniu 2016 rok. Wewnątrz znajdują się: 2 strony z kalendarzem na 2017 i 2018 rok, 2 strony rocznego planu na 2017 rok, z miejscem na notatki przy każdym z miesięcy, 26 stron z miesiącami w układzie dziennym, 136 stron z podziałem tygodniowym i miejscem na notatki oraz 72 gładkie strony na zapiski. Kalendarz jest poręczny i wygodny, w twardej oprawie z gumką. Możliwość wyboru pomiędzy kilkoma okładkami - wszystkie piękne.

Do kupienia tu: http://rzeczownik.com/kategoria-produktu/kalendarze/
  
 
Obsługiwane przez usługę Blogger.