#wspierampolskibiznes - Stay Wild

/
5 Comments

Dzisiaj kolejna odsłona cyklu #wspierampolskibiznes, której bohaterem tym razem jest marka Stay Wild. Ubrania tworzone z pasją, z najlepszych jakościowo materiałów, przyjemnych dla skóry dziecka i przyjaznych środowisku. Projekty minimalistyczne dające wolność i swobodę szalonym dzieciom, znającym smak poziomek i wspinającym się na drzewa.

1. Witam serdecznie! Drogie Panie, kiedy pojawił się pomysł na stworzenie własnej marki?
Kiedy zostałam mamą i zorientowałam się, jak ciężko jest znaleźć w sklepach niepstrokate ubrania dla dzieci. To był tez czas, kiedy chciałam coś zmienić w swoim życiu. Na początku snułam fantazje na temat powołania do życia marki modowej dla dzieci. w fantazjowaniu to ja jestem bardzo dobra, ale moja siostra, Natalia podchwyciła temat. Oczywiście żadna z nas nie zdawała sobie sprawy z tego, że własna marka, to nie tylko przyjemne chwile związane z wymyślaniem kolejnych kolekcji, czy sesji, ale duuuużo innych, mniej fascynujących działań.

2. Ile osób tworzy Stay Wild?
Trzy: my dwie (siostry) i czasem pierwiastek męski, który w odpowiedniej chwili ściąga nas na ziemię. Jest racjonalny przez duże R i jako jedyny potrafi przemówić nam do rozsądku. 

3. Dlaczego nazwa Stay Wild? Skąd taki pomysł?
Obie jesteśmy impulsywne bywamy również niezdecydowane. Robiłyśmy długie listy nazw, rankingi wśród znajomych, rysunki logo, toczyłyśmy ze sobą wojny, wybierałyśmy jakąś nazwę, by porzucić ją po kilku dniach. Aż któregoś dnia zobaczyłyśmy gdzieś przypinkę do ubrań z wizerunkiem Indianina i podpisem stay wild. To było olśnienie. STAY WILD! Świetnie oddaje ducha marki, bo oddaje ducha dzieci, jest w nich coś dzikiego i to właśnie w nich kochamy! Chcemy, aby dzieci były dziećmi, by się brudziły, łaziły po drzewach i grandziły (tak mówi nasza mama) i żeby długo pozostały dziećmi, prawda?

4. Prawda. Taka jest też Wasza strona. Wspaniała, dzika. Cudowne zdjęcia. Czym się inspirujecie?
To jeden z najfajniejszych momentów. W tym temacie dogadujemy się bez słów. Pomysły na zdjęcia pojawiają się już na etapie tworzenia projektów ubrań, to one nadają kierunek dalszym działaniom, wymyślaniu klimatu sesji, wyboru miejsca, modelek i modeli. Miałyśmy szczęście trafić na niesamowite dzieciaki i poznać wspaniałych fotografów, to od nich zależy efekt końcowy, który widać na naszej Wciąż się uczymy, ale nam się podoba, a Wam?

5. Mi osobiście bardzo się u Was podoba. Na rynku jest spora konkurencja? Co zrobić by się przebić, wyróżnić?
To prawda, na rynku jest sporo świetnych marek z ciuszkami dla dzieci. My jeszcze się nie przebiłyśmy, staramy się robić to co robimy najlepiej jak umiemy. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

6. Co jest najtrudniejsze w rozkręceniu biznesu? Czy może wszystko gładko poszło?
Wszystko było trudne, gdyż nie miałyśmy żadnego doświadczenia w tej materii. Zaczynałyśmy od zera. Korzystałyśmy z życzliwości ludzi z branży, uczyłyśmy się i nadal się uczymy na własnych błędach. Momentami wszystko  paliło się i waliło, miałyśmy takie chwile, że byłyśmy przekonane, że ciągniemy za sobą jakaś klątwę. Serio, działo się dużo dziwnych rzeczy, np. gdy pierwszy raz jechałyśmy do Łodzi po materiały, a jesteśmy znad morza, okazało się, że już na miejscu dzieci (musieliśmy zabrać ze sobą maluchy) zachorowały na ospę i zaraziły Natalię. Później w szwalni, w której miałyśmy szyć kolekcję, nastąpił bunt, w wyniku którego zwolniły się niemal wszystkie panie szwaczki. Musiałyśmy zwrócić materiał do producenta, gdyż nie spełniały naszych wymagań. U innego producenta zamówiłyśmy zupełnie inny materiał i po dwóch dniach, okazało się, że w wyniku pomyłki przyjechał do nas dokładnie taki sam, jak ten, który zwróciłyśmy. Mamy milion takich historii, ale nie poddajemy się.

7. To naprawdę dużo, jak na dwie kobietki. Jednak grunt, to się nie poddawać. Jakie macie plany na przyszłość?
Oczywiście planujemy podbić świat! Żartuję, planujemy podbić serca kilku mam. Robić to co robimy, trochę się rozkręcić. Może się uda...

8. Nie może, a z całą pewnością się uda. Czego mogę Wam życzyć?
Żeby się udało :))

Zatem powodzenia! 

Wszystkie wspaniałe produkty marki Stay Wild znajdziecie tu (zajrzyjcie koniecznie): 
https://staywild.pl/
https://www.instagram.com/staywildbrand/?hl=pl
https://www.facebook.com/staywildbrand/


Zobacz także:

5 komentarzy:

 1. Ta koszulka ze szczurem jest po prostu mega! Uwielbiam szczury :)

  OdpowiedzUsuń
 2. na pewno zajrzę na ich ofertę. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. To zdecydowanie coś dla mnie! Kocham takie rzeczy. Życzę wielu sukcesów!

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię czytać posty w formie wywiadu. Naprawdę wielu fantastycznych rzeczy można się dowiedzieć! Nie znałam tej marki wcześniej, a teraz z przyjemnością tam zajrzę! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę, że ogólnie w stylizacjach warto również wspomnieć o różnego rodzaju dodatkach, ponieważ w sumie na takie dodatki przychodzi zawsze czas i sezon. Osoby, które szukają asortymentu dla swojego sklepu mogą zerknąć na ofertę hurtowni https://versoli.pl/pl/ . Wydaje mi się, że jak najbardziej te produkty wzbudzą zainteresowanie. Mają świetne ceny i dobrą jakość wszystkich produktów. Warto się rozejrzeć. Warto mieć świetny asortyment, aby przyciągać klientów.

  OdpowiedzUsuń

i co o tym myślisz?

Obsługiwane przez usługę Blogger.