Dzień Matki już tuż, tuż. Bez wątpienia dla każdej mamy to szczególny dzień. Dla mnie również, chociaż obchodzę go właściwie codziennie. Każda bowiem chwila spędzona z Synkiem jest wyjątkowa i jest największym darem, jak w życiu otrzymałam. Absolutnie żadna rzecz, nawet z najbardziej rozchwytywanym logo, nie zastąpi mi słodkiego buziaka na dzień dobry, małych rączek obejmujących moją szyję, promiennego, szczerego uśmiechu na mój widok po całym dniu rozłąki, pięknego bukietu z polnych kwiatów wręczanego ze słowami: dla Ciebie, bo jesteś najlepszą mamą pod słońcem. Takie chwile rekompensują mi wszelkie trudy macierzyństwa. 

Dzień Matki to dla mnie też dzień szczególny ze względu na moją mamę, która jest najwspanialszą kobietą pod słońcem i jednocześnie najlepszą przyjaciółką. To ona całkowicie i bez reszty poświęciła swoje życie dla mnie i mojej siostry, nigdy się przy tym nie skarżąc. To do niej dzwonię kiedy jestem szalenie szczęśliwa i kiedy proza życia mnie przybija, kiedy odnoszę swoje małe sukcesy i kiedy wszystko jest pod górkę. U niej zawsze znajdę ukojenie, zrozumienie i poradę. 

Za parę dni wystroję się więc pięknie i pójdę z duszą na ramieniu do przedszkola na akademię, gdzie ze łzami w oczach będę słuchać, jak mój Synek śpiewa i recytuje wiersze specjalnie dla mnie. Na koniec otrzymam cudowną, własnoręcznie zrobioną laurkę, którą zachowam z innymi. To będzie idealny dzień, jak każdy wspólnie spędzony.

Nie znaczy to jednak, że nie mam w zanadrzu osobistej listy z prezentami, bo mam. Podzielę się nią z Wami, bo zachęciła mnie do tego Kamila z bloga Olomanolo.pl.1. Moja wymarzona wolnoobrotowa wyciskarka od 4swiss.pl, dzięki której można przygotować soki, musy, lody, sorbety, zupy, puree, mleko roślinne, smoothie, a nawet tofu. Dostępna w 12 wersjach kolorystycznych klik 2. Krzesło hamak klik 3. Buty Anniel, do których wzdycham już drugi sezon klik 4. Kolczyki w stylu Boho klik 5. Tkaninowa torebka klik 6. Buty, w których zakochałam się dzięki siostrze klik 7. Zegarek klik 8. Torba na aparat klik 9. Olejek do demakijażu klik 10. Pyłek rozświetlający od Couleur Caramel klik 11. Książka Lubię klik 12. Bransoletka klik 13. Pierścionek klik 14. Tatuaż Róża Wiatrów - idealny projekt dopiero powstaje w głowie  15. Kubek klik 16. Nawilżające ampułki od Rau Cosmetics klik 
Obsługiwane przez usługę Blogger.