Czytam, bo lubię - Siostrzyczka

/
2 Comments

Lubicie thrillery? Jeśli tak, to polecam Wam książkę Sue Fortin "Siostrzyczka", która ukazała się nakładem Wydawnictwa HarperCollins Polska. Gwarantuję, że nie będziecie mogli się od niej oderwać.

To naprawdę dobra książka trzymająca w napięciu do ostatniej strony i do tego z zaskakującym zakończeniem. Mnóstwo tu zwrotów akcji, wszechobecnych tajemnic i niepewności powodujących, że dreszcze nie raz przebiegną Wam po plecach. Losy bohaterów nie będą Wam obojętne, będziecie je śledzić z wypiekami na twarzy.

Sue Fortin w swojej książce opisuje losy pewnej, czteroosobowej rodziny mieszkającej w Wielkiej Brytanii. Pewnego dnia ojciec rodziny wraz z młodszą z sióstr, imieniem Alice, oznajmia, że wybiera się na wakacje do Stanów Zjednoczonych. Nie ma jednak zamiaru z nich wracać, a z czasem przestaje się nawet z porzuconą rodziną kontaktować. Clare zostaje więc sama z matką.  Kobiety za wszelką cenę próbują odnaleźć swoich bliskich, ale wszystkie podjęte przez nie próby kończą się niepowodzeniami. Lata mijają i pewnej jesieni przychodzi list od zaginionej przed laty Alice, który na zawsze już zmieni życie Clare. Kobieta pomimo traumy z dzieciństwa ułożyła sobie życie, zarówno zawodowe, jak i prywatne. 

Pojawienie się siostry burzy spokój Clary. Kobieta odczuwa permanentny niepokój, stres, który potęgują dziwne rzeczy dziejące się w domu.  Clare obawia się, że siostra chce zająć jej miejsce. Czy na pewno?

W tej historii każdy coś ukrywa. Co więc jest prawdą, a co kłamstwem? Kto jest szczery, a kto kłamie? - odpowiedzcie sobie na te pytania sięgając po książkę, którą możecie kupić w księgarni internetowej Booktime.pl. Warto! Zobacz także:

2 komentarze:

i co o tym myślisz?

Obsługiwane przez usługę Blogger.