Książki dla dzieci #13

/
0 Comments


Osobiście uwielbiam książki Magdy Stachuli. Przeczytałam absolutnie wszystkie jej thrillery psychologiczne. Kiedy przeszukiwałam nowości wydawnicze na TaniaKsiazka.pl jakie było moje zdziwienie, gdy zobaczyłam książkę dla dzieci "Ekipa na tropie. Tajemnica starej mapy" napisaną właśnie przez Panią Stachulę. Oczywiście zamówiłam natychmiast! 
 
Alexander bardzo lubi rozwiązywać detektywistyczne zagadki, więc ta książka bardzo mu się podobała. Chętnie towarzyszył Kubie i jego ekipie w rozszyfrowywaniu mapy i szukaniu samodzielnie, bez angażowania dorosłych, odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. Wszystkie opisane tu zagadki, szyfry i tajemnice trzymają w napięciu, dzięki nim opowiedziana w książce historia jest ciekawa i niebywale wciągająca dla każdego młodego Czytelnika. 

Dziesięcioletni, rezolutny i nieustraszony Kuba wraz z rodziną wyjechał na wakacje nad jezioro, by trochę odpocząć. Całkiem przypadkiem odkrywa tam skarb, a w nim tajemniczą mapę pełną krętych ścieżek. Odlezienie takiego skarbu to początek fascynującej i pełnej niespodzianek przygody. Dzielnie towarzyszą mu w tej przygodzie młodszy brat Filip oraz Oliwka i Jagoda, a także ukochany pies Kowboj. Z taką ekipą nie da się nudzić!
 
Oprócz fajnej historii, która z całą pewnością dostarczy mnóstwa detektywistycznych wrażeń i emocji, książka jest pięknie wydana, w twardej oprawie, cudownie zilustrowana. Polecamy!!!
 
Idealna książka na świąteczny prezent! "Ekipa na tropie. Tajemnica starej mapy" w dobrej cenie można znaleźć na TaniaKsiazka.pl.Zobacz także:

Brak komentarzy:

i co o tym myślisz?

Obsługiwane przez usługę Blogger.