Czytam, bo lubię - Agnieszka Maciąg Ścieżki duszy. Astrologia dla zrozumienia siebie i swoich bliskich

/
0 Comments

 

Na książki Agnieszki Maciąg czekam zawsze z utęsknieniem. Wypatruję ich w nowościach wydawniczych albo dowiaduję się z Instagrama, gdzie często robione są live'y z Panią Agnieszką na profilu Naturalnie o zdrowiu. 

Kiedyś temat astrologii żywo mnie interesował, ale z czasem gdzieś tam wyblakł, natomiast obecnie za sprawą książki Agnieszki Maciąg "Ścieżki duszy. Astrologia dla zrozumienia siebie i swoich bliskich" powrócił. Cieszę się, że taka książka wyszła spod pióra Pani Agnieszki. Ma ona niezwykle bogatą wiedzę w tym temacie i w dość przystępny dla każdego sposób się nią dzieli. Bez problemu zrozumiemy podstawowe, a zarazem najważniejsze pojęcia występujące w astrologii. Dowiemy się jaki wpływ mają na nas planety, jak poszczególne fazy księżyca na nas oddziaływają. Po kolei scharakteryzowane znaki zodiaku pozwolą lepiej zrozumieć, zarówno samego siebie, jak i swoich bliskich. Dodatkowo w książce podane są lekcje do przepracowania dla każdego znaku zodiaku, niebywale cenne wskazówki na dany miesiąc dla znaków zodiaku oraz cudowne afirmacje do wykorzystania. 

Te wszystkie cenne wiadomości zebrane w książce mają nam pomóc w codziennym życiu, w budowaniu harmonii z samym sobą czy naszymi bliskimi, zrozumieć jak wszechświat i jego naturalne prawa oddziaływają na każdego z nas, bo czy chcemy czy nie chcemy wpływają na nasz nastrój i samopoczucie. 

Książka oczywiście jest przepięknie wydana, w grubej oprawie z wszytymi zakładkami, które zdecydowanie ułatwiają "pracę" z lekturą. 

Szczerze polecam zarówno zainteresowanym tematem, ale i laikom czy sceptykom, którzy uważają że astrologia to czary mary z kolorowych czasopism, by mogli zweryfikować swoje podejście do astrologii, która jest przecież bardzo rozległą nauką.

"Ścieżki duszy. Astrologia dla zrozumienia siebie i swoich bliskich" ukazała się nakładem Wydawnictwa Otwartego i jest do kupienia TU.Zobacz także:

Brak komentarzy:

i co o tym myślisz?

Obsługiwane przez usługę Blogger.