Czytam, bo lubię - Małgorzata Mostowska Wystarczajaco dobra

/
0 Comments

 

Gdy na profilu Gosi Mostowskiej zobaczyłam informację, że niebawem będzie można przeczytać jej książkę, nie mogłam się doczekać. Z Gosią ćwiczę jogę już od wielu lat, śledzę też jej profil na Instagramie, korzystam z przygotowanych przez nią medytacji. Kiedy tylko pojawiła się w nowościach wydawniczych na TaniaKsiazka.pl jej wspaniała opowieść o czułym podejściu do życia i drodze do samoakceptacji, poczułam że potrzeba mi właśnie przeczytania tych słów.

Praktykując jogę z Gosią zawsze czuję niesamowity spokój i lekkość, a słuchając jej kojącego głosu podczas medytacji wyciszam się. Podobnie działo się, kiedy zapoznałam się z jej książką "Wystarczająco dobra. O czułym podejściu do życia i drodze do samoakceptacji". Słowa, które czytałam na kartach lektury dodały mi odwagi, by walczyć o siebie, by siebie zaakceptować i ukochać. Działały mobilizująco, ale też kojąco i otulająco. 

Książka jest pewnego rodzaju autobiografią, bo autorka dzieli się w niej mnóstwem wydarzeń ze swojego życia, tym co ją spotkało, co ją mobilizowało, zmieniło, uskrzydliło, ale też przytacza przykre wydarzenia z życia, które jednak sporo ją nauczyły, zdradza też, co jej osobiście pomogło w trudniejszych momentach. 

To dla mnie wspaniały przewodnik, który towarzysz mi w podróży w głąb siebie, przypomina mi, żeby traktować siebie z czułością, życzliwością, miłością. 

Spodobała mi się również estetyka książki, piękne zdjęcia i miły dla oka design sprawiają, że z przyjemnością się po nią sięga. Mój egzemplarz książki po przeczytaniu, jest zapełniony karteczkami, znacznikami i zakreśleniami, po to bym mogła w każdej chwili wrócić do wybranych fragmentów, przeczytać je jeszcze raz i się nad nimi pochylić delektując każdym słowem.

Polecam!

Książkę "Wystarczająco dobra. O czułym podejściu do życia i drodze do samoakceptacji" w dobrej cenie można znaleźć w mojej ulubionej księgarni internetowej TaniaKsiazka.plZobacz także:

Brak komentarzy:

i co o tym myślisz?

Obsługiwane przez usługę Blogger.