Ostatnio pogoda zdecydowanie nas rozpieszcza co niesamowicie mnie cieszy. W końcu można zrzucić grube, ciężkie kurtki i buty, a w zamian założyć lekkie, zwiewne ubrania, oczywiście bez zbędnej przesady, bo wiadomo "kwiecień plecień". Wyciągam jednak powoli zakupione wcześniej wiosenne rzeczy dla Alexa. Ciągle też coś nowego dokupuję. Alex najchętniej chciałby mieć każdą część garderoby z podobizną superbohaterów, ale bez problemu idzie na kompromis. Zatem co u nas na półkach? 

1. Kurtka - mamy jedną z zeszłego roku, jest jeszcze dobra, nadaje się na chłodniejsze dni, więc dokupiliśmy lżejszą. Chorowałam na taką z Zary, ale tak się długo zastanawiałam, że mi ją sprzed nosa wykupili. Potem nawet prosiłam koleżanki rozsiane po Polsce, żeby sprawdzały w sklepach stacjonarnych, ale tam też ich niestety już nie było, więc ostatecznie zdecydowałam się na taką granatową (1). Podobna tu. Intensywnie myślimy o takiej przeciwdeszczowej.
2. Czapka -  mamy ich kilka sztuk, ale najbardziej lubimy dresową czapę NUDA (2). Koniecznie musimy się też zaopatrzyć w kaszkietówkę. Polecicie coś?
3. Spodnie - ich nigdy za dużo, bo Alex potrafi zabrudzić dwie pary dziennie. Jedną w przedszkolu, a drugą popołudniem, zwłaszcza teraz, kiedy większość czasu będziemy spędzać poza domem, na rowerze, na placach zabaw. Stawiamy na wygodę (3) Fajne spodnie dla dziecka ma też Rajchelka, mamy takie, tylko w kolorze czarnym i jesteśmy mega zadowoleni. 
4. Bluza - taka na zamek zawsze przydatna. Też mamy ich kilka. Ta motocyklowa z kapturem wzdaje się fajna (4) A tu ten kompromis, o którym pisałam wyżej - bluza z batmanem. 
5. T-shirt - będzie ich sporo, będą te, które podobają się Alexowi (5) i te, które mamie wpadły w oko.
6. Chusta Wayda - dzięki Haniu za polecenie, będziemy się zwijać w chłodniejsze dni (6)
7. Trampki Bensimon - trampki to mast have każdej wiosny, lata i jesieni. W tym roku stawiamy na te (7)
8. Plecak - obowiązkowo, na małe skarby, podczas podróży rowerem. Nasz jest  niemieckiej firmy Lassig, bo to nie tylko gwarancja perfekcji i dobrego designu, ale również ekologicznej produkcji i wyboru materiałów (8)
9. Kask - np. świetny i w bardzo rozsądnej cenie marki TupTup (9). To jakby część garderoby. Mój zapalony rowerzysta zamarzył sobie kask w kolorze czerwonym. 

Obsługiwane przez usługę Blogger.