Wyprowadźcie mnie z błędu jeżeli się mylę, ale nie ma chyba dziecka, które od najmłodszych lat nie lubiłoby czarów i magii. Dlatego z myślą o nich powstała książka "Królik Iluzjonista i Festiwal sztuk magicznych", która ukazała się niedawno nakładem Wydawnictwa IUVI. Ta książka fantastycznie umila nam jesienne poranki i wieczory.


A co w środku? Otóż aż 25 magicznych sztuczek, a każdej z nich poświęcona jest jedna strona, na której autorka wyjaśnia jak należy patrzeć na każdy obrazek. Tytułowy królik zabiera nas w świat iluzji optycznych, które sprawnie oszukują nasze zmysły. Jeśli dostatecznie się skoncentrujemy sprawimy m.in. że kapelusz zniknie, żarówka się zapali, węże zaczną tańczyć, a stłuczony talerz zostanie naprawiony. Alexander oczywiście nie jest w stanie wykonać wszystkich ćwiczeń, ale przyznam szczerze, że idzie nam z dnia na dzień coraz lepiej. Oczywiście śmiechu co niemiara. 


Uwielbiamy ksiażki, z którymi można pracować, które rozbudzają ciekawość i zachęcają do wspólnej zabawy, a ta zdecydowanie do takich należy. 


Duży plus także za twardą oprawę, większy format i ciekawe ilustracje. To co czarujecie z nami?

Książkę można zakupić TUTAJ.
Obsługiwane przez usługę Blogger.