Od września nasz Synek będzie już chodził do zerówki, wprawdzie tej przedszkolnej, ale zerówki, więc nieuchronnie czekają nas zmiany w Jego pokoju. Jednym z głównych powodów remontu jest wymiana biurka w Jego centrum dowodzenia. Ciągle jednak waham się nad wyborem, ale mam trzech faworytów. Zdecydowaliśmy się też na wymianę podłogi, bo dotychczasowa ciemna została rozjeżdżona przez samochody i pociągi. Tym razem stawiamy więc na jasne panele Krono Original Hickora Biała, które już  kupiliśmy w sklepie e-podlogidrzwi.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni. Ciągle jednak przeszukuję internet w poszukiwaniu fajnych dodatków, bo wymagania małego, ale przecież dorastającego chłopca ciągle ulegają zmianie.

Pojawiła się potrzeba większej przestrzeń do prac biurowych, więc Alexanderkowi zdecydowanie niezbędne jest biurko z dużym blatem i szufladami, które z doświadczenia wiem, że migiem zapełnią się Jego skarbami. Do biurka obowiązkowo fajne krzesło. Wiadomo, jak biurko, to i lampka. Marzy mi się taka duża lampa stołowa, która będzie od góry oświetlać całą przestrzeń do działania. Przybywa też sporo zestawów Lego, gier planszowych, więc dla nich musimy wygospodarować regał. Te zabawki lepiej wyeksponować niż chować głęboko w szafie, bo wówczas tylko się kurzą, a Alex przypomina sobie o nich jedynie od czasu do czasu. Mamy już kilka półek na książki, takie z Ikei, ale od niedawna też pięknie się u nas prezentuje zakupiona w Lalalulu drabinka. Rewelacyjnie spełnia swoją rolę. Jest zgrabna, ale niebywale pojemna. Myślałam też o jednej wiszącej półce, z racji małego metrażu, na drobne przedmioty tzw. "pierdółki". Nigdy za wiele metalowych koszy, pojemników na kredki czy Lego oraz walizek. Znalazłam też świetne metryki w WoodDecor, zresztą koniecznie zajrzyjcie (KLIK), bo mnóstwo tam inspiracji, nie tylko do pokoju. Ściany powoli zapełniają się plakatami superbohaterów, najczęściej z kupowanych gazetek, więc pomyślałam, że może je wymienić na ciekawe plakaty w zestawie z poduchami. W końcu to Alex ma się dobrze czuć w swoim pokoju, więc chcę podążać za Jego upodobaniami. Zobaczcie naszą wspólną listę. A może sami macie ciekawe, sprawdzone sklepy z rzeczami do pokoju przedszkolaka? Podrzućcie, chętnie się im przyjrzymy!


 1/2/3 całe białe/4/5/6/7/8/9/10/1112/13 tylko szare/14/15/16/17/18/19/20/21/22

I trochę inspiracji z Pinterest


→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→
Jeżeli spodobał Ci się ten post i sądzisz, że może komuś się przydać, kliknij proszę Lubię to na moim profilu na FB lub udostępnij go u siebie. 
Obsługiwane przez usługę Blogger.